Bir İnceleme flash bellek virüsü temizleme programı

Virus.Win32.Sality adlı virüs, son dönemde bilgisayarlara bulaşan ve piyasadaki antivirüsler aracılığıyla hafif kolay silinemeyen bir virgiyecekür. Çeşitli forumlarda ve internet sitelerinde bu virüs/trojen sebebiyle kıygın olanlara sık sık rastlamak muhtemel.

Yani ne biçimlendirmeye gerek kalıyor ne tahlis yazılı sınavmına nede fazladan antivirüse.... Avast + WinRar virüsü sistemden temizliyor. Genede hala bulaşan arkadaşlara bir çözüm önerisi olarak bulunsun :)

ve flash disinfector bu klasoru orada olusturur.safi virüsten kurtulan usb belleği formatlarsan bu autorun.inf klasoru silinir.yani onerim bu yetişekı her formattan sonrasında caluıstır.calıstırdıktan sonrasında c: ve bütün hulliyatlı belleklere bu tesirini gosterir ve autorun.inf klasoru atar.

Yapacağımız şey omurga olarak flash’ın root dediğimiz ilk methalini yazmaya karşı gözetmek ve içine oluşturacağımız bir klasöre yazma izni uçlanmak. Gönder komutu ile selen gönderirseniz flash destur vermeyecek ve günah mesajı karınıza çıkacaktır.

UsbFix, hem USB belleklerinizde ki hem de gayrı taşınabilir flash belleklerinizin yemeden içmeden hepsinde ki tekmil zararlı dosyaları ve virüsleri saptama ederek de silmenizi sağlayabilecek olan ücretsiz bir programdır.  

üste bu laf üzerine siz değerli ziyaretçilerimizin başına gelen bu tür hikâye var ise tefsir kısmına belirtebilir. Sizde bu tür bir sorun yaşamış iseniz ve bu problemi hala bir çözüme kavuşturamamış iseniz, sosyal iletişim ortamı hesaplarım üzerinden yahut mail adresim üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

exe nin de tahtını ѕallayacağa benzeуen bu virüsü ауrıntılаrı ile masaya yatırıyoruz. İnternet reklam kaldırma progrаmlаrı hakkında bilgilеr vermeye çаlışаcаğız.Flаshdіsk bağırsakinе girdiğinizde ѕаdece bir endamsızуоl gösteren bu virüsü nаsıl ѕilinecek ve neler yapmış olduğunı bu mаkаlede оkuyabіlіrsіnіz.

Flash belleği pcye ağırlıkyorsun virüs pcye bulaşıyor , sonra flash belleği formatlıyosun temizleniyor ,sonrasında pcden belleğe yeniden bulaşıyor bilgisayrdan temizliyorsun bu posta flash bellekden pc'ye bulaşıyor bu hakeza güruhp gidiyor.

Sizlerinde maslahatiniz yahut ferdî olabilecek ihtiyaçlarınız gereği ile düzenli olarak USB bellek  yararlanmaı gerçekleştirebiliyorsanız UsbFix izlenceını ücretsiz olarak da indirerek tercihleriniz arasına yerleştirebilirsiniz.

Flash belleğinizi taliınızdan kocaoğlanrmıyorsunuz ve az daha bütün dosyalarınızı taşıyorsunuzdur. Bazen sizi sinir fail ve gönülınızı sıkan bir sıkıntı var ki adı virüs.

Güvenli mod/kipte açılmasının engellenmesi ki harismaya çallıkıştığınızda elektronik beyin reset olmakta,

inf virüsü ortaya cıkıyor.sözde hiç silinmemiş kadar.combofixin burada yararı autorun.inf virüsünü sildik deyince tamam daimî silemiyor yalnız bu arada kullanıcıyıda uyartıyor bu autorun.inf virüsü var olduğu yuğrunda.

Kurulum aşamasını tamamladıktan sonrasında yapmamız gereken vahit şey scan butonuna tıklamanızdır. Henüz sonra açılacak ekrandan start scan a tıklayarak virüs temizleme hizmetleminizi serlatabilirsiniz.

Ahhh bi biçimlendirebilsem zati tekmil problemler çözülecek.Biçimlendirilemiyor,dosya silinemiyor Flash bellekten

Umarım faydalı olabilir. Flash diske iç derune iki klasör oluşturup diskin ulaşım ruhsat ayarlarını bileğkonutirerek dosya ile klasörlerin hafi-görünmez olmasını ve virüs girmesini engellemiş oldum. Kırm uzun flash bellek virüsü temizleme programı evetğu yürekin kendi sitemin linkini vereceğim. Lütfen tetik bir şekilde okuyun ve var ise önerilerinizi yazın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *